חיפוש :

26/11/2015
למען הסר ספק למסנן מים או לפילטר המים המותקן בביתכם ,יש אורך חיים ,אי החלפת המסנן בזמן מסוכנת יותר משתיית מים מהברז פי כמה וכמה .

26/11/2015
מאמר בנושא איכות המים בישראל -מאת גלי פילאקוב לוי

26/11/2015
במאמר זה נדון בשיקולים השונים שיש לקחת בחשבון בבואנו לבחור מערכת טיהור מים המתאימה לצרכינו.


25/11/2015
מסנן לתמי 4 הוא אחד החלקים החשובים ביותר במכשיר ועליו יש לשמור. אמנם המכשיר חדשני מאד, אך הוא לא יכול לטפל בעצמו, וכאן אתם נכנסים לתמונה. את המסנן יש להחליף פעמיים בשנה, ואת הנורה הראשית של המכשיר יש להחליף אחת לשנה. שני החלקים האלו דואגים שהמים שיתקבלו מהמכשיר הם נקיים ומסוננים לעילא. בנוסף להחלפת החלקים, אל תשכחו שיש עליכם לדאוג לניקיון המכשיר, הן בחלקים הפנימיים שלעיתים קשה להגיע אליהם.

25/11/2015
האבנית אינה נוצרת מעצמה אלא בעיקר מתרחשת כאשר יש שימוש רב במים קשים במכשירי החשמל הביתיים. על מנת לנסות ולמזער נזקים, יש למנוע את היווצרות האבנית כבר בשלבים ראשוניים ככל האפשר. אמנם ניתן לתקן את הנזק על ידי שימוש במוצרים נוגדי אבנית אותם אנו מניחים במהלך ניקוי המכשירים, אך ישנם פתרונות נוספים שיכולים לא רק להעלים אבנית קיימת אלא לנטרל את הופעתה מלכתחילה. פתרונות אלו שומרים על גופי חימום, ועובדים בצורה יסודית יותר למניעת הנזק. אין דרך למנוע מן המים הקשים להצטבר במכשירי החשמל שלכם, אך יש דרך למזער את הנזקים ולדאוג לפעולה רציפה וחסכונית בחשמל.

9/11/2015
העובדה כי ישראל סובלת ממחסור במים מחמירה את בעיות זיהום מי השתייה. בישראל מנוצלים כל מקורות המים לרבות מי קולחין מטוהרים (לחקלאות), מים מותפלים, מים מליחים. פיתוח חקלאות ותעשיה מואץ ובלתי מבוקר דיו הביא לחילחול מזהמים למי התהום וכן הזרמת מזהמים לנחלים ולי

8/11/2015
העופרת שבתוך המים פוגעת לילד במוח, גורמת לו לירידה ברמת האינטליגנציה, הוא מתקשה בלימודים ובמקרים מסוימים מגיע לפיגור שכלי משמעותי. ההורים סבורים לתומם שהילד שלהם הינו מוגבל או קשה תפיסה מלידה, ולא מתארים לעצמם שהסיבה לקשייו של הילד בלימודים נובעים משתיית מים מזוהמים בעופרת.

8/11/2015
רובינו כבר הפנמנו את העובדה כי לשתיית מי ברז בישראל עשויות להיות השלכות בריאותיות בלתי מבוטלות, במיוחד לילדים. כמו כן הרתחת המים אינה מהווה פתרון לבעיה. הרתחה עשויה להחמיר את הבעיה שכן הרתחה גורמת לאידוי, אדי המים הנם טהורים ואינם מכילים כל מזהם, דבר אשר מעלה את ריכוז המזהמים במים. כמו כן הרתחה עשויה לגרום לחדירה של מתכות למים מגוף החימום או מכלי מתכת בו נעשית ההרתחה.


8/11/2015
מים באיכות גבוהה הוא יותר מאשר עניין של חזון למשמרי איכות הסביבה או סיסמא פוליטית. מים באיכות גבוהה, בכמות הנכונה ובמועד ההולם, חיוניים לבריאות, לבילוי שעות הפנאי ולצמיחה כלכלית. מים מוגדרים כממיס אוניברסלי, משום שחומרים רבים כל כך נמסים בהם. מים גם נושאים בתוכם חומרים רבים בלתי מומסים.למרבה הרעה המים עצמם אינם קובעים מה יומס בתוכם ומה יינשא בהם. המים אשר בהם אתם ממיסים את הקפה או התה של הבוקר או את מזון התינוקות, הסוכר או את תרכיז המיץ, הם נושאים בתוכם אטומים של עופרת מהצנרת או קוטל חרקים שנספג מאיזו חווה במעלה הנהר שחדר אל המים ומגיע אליכם הישר ממערכת האספקה.


8/11/2015
אל מערכת המים עלולים לחדור מי ביוב מבורות ספיגה או ממערכת הביוב. סכנות נוספות הן פליטת מזהמים מאביזרים במערכת הובלת המים עצמה בגון מתכות כבדות (מצנרת, ברזים, שסתומים מתכתיים), חומרים פלסטיים, סיבי אסבסט ואפילו מהתפתחות זיהומים בקטריאליים.

8/11/2015
הוראות המחלפה להחלפת מסננים למיני בר או למטהר מים

8/11/2015
בחירה של מערכת טיהור מים ביתית חלק גדל והולך מן הציבור מאבד את האמון באיכות מי השתייה המסופקים לנו על ידי הרשויות. הסיבות לכך, בקצרה, הן פרסומים על זיהומים שחדרו למי התהום או למערכת אספקת מי השתייה, פרסומים המעשירים את הציבור בידע לגבי בעיות בשאיבת מים באיכות טובה, למשל המליחות ההולכת ועולה של מי אקוויפר החוף כתוצאה משאיבת יתר. כמו כן מסתבר לציבור כי אין די פיקוח ובקרה על איכות המים.

30/10/2015
אוסמוזה היא תהליך של מעבר מים דרך העין קרום החדיר בחלקו. החסימה מונעת מעבר של מלחים, חומרים אורגניים, כלור, חומרים כימיים, אסבסט מהצינורות המובילים,מתכות כבדות, ואפילו הפלואוריד המוחדר למים.

29/10/2015
אנשים רבים בישראל אינם מבינים מדוע צריכת החשמל החודשית שלהם גבוהה, זאת למרות שהם מקפידים על חסכון בחשמל בבתיהם. אך לא כולם יודעים כי מדובר לעתים קרובות בסיבה שאינה תלויה כלל בצריכת החשמל, אלא במכשירים עצמם, והיא - אבנית בבית. כשבעל מקצוע קובע כי יש לכם הצטברות אבנית בבית, הכוונה היא לכלל המכשירים החשמליים העושים שימוש במים חמים (ומחממים אותם בעצמם), בהם מצטברת אבנית, וזו גורמת למכשיר, כמו גם לצריכת החשמל, נזקים כבדים לאורך זמן.

20/10/2015
מרכך מים הנה יחידה המיועדת לטיפול במים קשים הגורמים לנזקים בעיקר למוצרי חשמל צורכי מים

האתר נבנה במערכת 2all בניית אתרים